Astra J kasada kablosuz aux bağlantısı mümkün mü 🤔 ?

emretrg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese yeniden merhabalar. 4 aylık bir süreçten sonra Corsa'dan Astra'ya terfi ettim. Aracım Cosmo paket olduğundan dolayı araçta bluetooth bağlantısı bulunuyor. Fakat bluetooth bağlantısı ile yalnızca telefon görüşmesi yapabiliyorum fakat Spotify ve benzeri uygulamaları yalnızca AUX kablosu ile bağlayarak dinleyebiliyorum. aşağıdaki videoda olduğu gibi bazı Astra larda hem görüşme yapabilmek hem de telefonun sesini kablosuz olarak direkt olarak hoparlörden vermek mümkün olabiliyormuş. Ancak ben aux tuşuna bastığımda aynı şey olmuyor . 🤔 Acaba her Cosmo araçta bu özellik yok mu yoksa bir ayarımı var bilenler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CD400 plus olması lazım sizinki de. Benimkinde de olmuyor denedim.

2015'in belirli bir üretiminden sonra gelenlerde var bu özellik. Aux tuşuna basınca, USB, aux, bluetooth arasında geçiş yapıyor.

Blueooth-aux adaptörler var, internette. Aldım ama kullanışlı değil. Hem şarjı çok gitmiyor, kablosunun usb'ye bağlı kalması gerekiyor. Kısa bir zaman sonra da, aux giriş ucu temassızlık yapmaya başladı.

Aux kablosu yine en temiz çözüm.

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teyp içine yapılıyor farklı bir modül eklenerek

JerryPope

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
Eğer cd400 plus'ınız varsa modsuper'de müzik dinleyebilmek için Erişim kablosuz'u kolayca kullanabilirsiniz.

Son düzenleme: