Astra g ye insignia direksiyonu montajı.

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.
2001 comfort aracıma çıkma insignia direksiyonu montajı yaptım. Bunun için çıkma direksiyon, airbag ve airbag sargısı aldım. Direksyonun üzerindeki hız sabitleme tuşlarını bağlamadım sinyal kolunda zaten mevcut. bağlamak için ayrıca devre hazırlamak gerekior bunuda belirteyim.

teyp kontrol tuşlarını bağladım. indach teyp takılı şu an direksiyondan kontrol edebiliyorum. Bunun için direksiyonun içindeki bazı kablolarda oynama yapmak gerekti.

Direksiyon göbeği birebir oturuyor ancak airbag sargısını arkasına soket bulmanız gerekli. bulmazsanızda benim gibi pinlere kablo sokup silikonla sabitlemeniz yeterli olur. bu kaboları orjinal sokete ek yaparak bağladım . Airbagde de 2 kablo var bunlarıda soketten ek yaparak sargıya bağladım.

Güzel değişik bir hava kattı tek dezavantajı sinyal ve silecek koluna biraz mesafeli oldu ama etkileyecek kadar değil. yapacak olan arkadaşlar varsa yardıma hazırım.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Güzel bir çalışma emeğinize sağlık.. Merak ettim elinizde fotoğraf varsa yükleyebilirseniz çok makbule geçer..

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam fotoğraf varsa yükleyebilir misiniz? emeğinize sağlık ben okurken bile yoruldum :D

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotoğrafı mevcut ama 100 kb altına düşüremediğim için yükleyemiyorum. Nasıl düşürebilirm?

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotonun boyutunu küçülttü inşallah nettir

Ekli dosyalar

• 12.jpg
    12.jpg
    27.7 KB · Görüntüleme: 95

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş güle güle kullanın
ne kadara maal oldu acaba

gsli G3 den saygılar ;)

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunuda yol bilgisayarının lambalarını değiştirdikten sonraçektim. Parça maliyeti yaklaşık 800 tl arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• 13.jpg
    13.jpg
    27.8 KB · Görüntüleme: 72