2020 insignia sonradan geri görüş, auto hold ve bagaj kapağını içerden açma donanımı

süleyman43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2020 excellence araç aldım. Araç 16 km de yani sıfır ama ben ikinci sahibiyim. Şirket toplu olarak yıl başında almış nisan 2020 de tescil ettirmiş. Araçta yok yok denecek kadar donanım var amaaaa....
Geri görüş, auto hold ve bagajın içerden açılması. Bu özellikler yok. Araç garantili haliyle ve dışarda bişey yaptırmak istemiyorum. Bu özellikleri serviste yaptırabiliyormuyuz. Geri görüşü takamayız dedi servis.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2020 excellence araç aldım. Araç 16 km de yani sıfır ama ben ikinci sahibiyim. Şirket toplu olarak yıl başında almış nisan 2020 de tescil ettirmiş. Araçta yok yok denecek kadar donanım var amaaaa....
Geri görüş, auto hold ve bagajın içerden açılması. Bu özellikler yok. Araç garantili haliyle ve dışarda bişey yaptırmak istemiyorum. Bu özellikleri serviste yaptırabiliyormuyuz. Geri görüşü takamayız dedi servis.
Anlamadığım olay Geri Görüş - Auto Hold - Bagaj olayı nasıl yok şaşıyorum. Excellence paketlerde 2020 model araçta entersan bir olay...

Geri görüş yaptırılıyor, sizin servis uğraşmak istememiş. Ben Astra Sedan 1.4 T aldım, Alırken de akseuarlarını eklettirdim. Geri görüş -park sersörü vs. vs bagaj havuzuna kadar hepsini orjinal serviste yaptırdım. Garanti bozan kısımlar aksesuarlar olacak çok etkilemiyor.
Hala excellence araçta bunlar nasıl yok onu düşünüyorum :D excellence olmayabilir mi araç