2014 Böbrek Titreten En Son Çıkan Hit Şarkılar Burada!!!

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
eline sağlık kardeşim akşam arabada deneyim bakalım böbreklerim titreyecek mi? :D

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Walking On Air'ı çok tuttum, arabanın SD karta atıyorum bugün Buca'yı biraz inletelim :D

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Walking On Air'ı çok tuttum, arabanın SD karta atıyorum bugün Buca'yı biraz inletelim :D
Remix ve cover versionlara dikkat edelim

Unutmadan en iyi titreşim 3-6 mafia - Late nip

Laurent Wolf- No Stress videoya eklemeyi unuttum ama tek geçer, slow versiyonu almayın sakın :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar parçalar çok güzel ben bunları telefondan açıp arabanın teypine jag kablosu ile bağlıyorum ama usb veya cd gibi ses alamıyorum normalde setin sesini 20 ile 24 arası açabiliyorum telefondan bağlanınca 35 lerde geziyo ses neden kısık çıkıyo bir sıkıntı mı var acaba :confused:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
aux ses kaybı yaşatır...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Telefonun sesi kulaklıkla dinliyormuş gibi kısık olabilir mi ? Bazen dalgınlıkla unutuluyordur .

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Yok kardesim son ayarda acik hepsini kontrol ettim arti az once arabada actim videoyu telif hakkindan dolayimi ne bisey dedi acamadim telden ama bilgisayardan aciliyo

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

06Berkay

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
gerçektende iyiymiş böbrek titremedi ama :)

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar parçalar çok güzel ben bunları telefondan açıp arabanın teypine jag kablosu ile bağlıyorum ama usb veya cd gibi ses alamıyorum normalde setin sesini 20 ile 24 arası açabiliyorum telefondan bağlanınca 35 lerde geziyo ses neden kısık çıkıyo bir sıkıntı mı var acaba :confused:
Arkadaşın paylaştığı videoda ki şarkılar cd kalitesinde değil, bulunduğum ortamda sesi tam açamadım ama öyle görünüyor o yüzden ise normaldir. Arabanın teybinin aux çıkışını kullanıyorsunuz sanırım. Kalite cihazdan cihaza değişir. Bir de tablet,laptopu bağlayın bakalım ses nasıl çıkar. Bir de kullandığınız jack telefonun jack girişi ile tam uyumlu olmadığından olabilir. Vodafone 858 i pioneer 9700 gibi bir teybe bağlayıp aynı sorunu ben de yaşamıştım. Hem telefonun radyosu ve telefonda ki mp3 hem de 9700 ün radyosu ve cd kasasını denedim ses kalitesi çok fark ediyordu. Ya benim telefonun ses kalitesinden ya da jack dan kaynaklı. Ama büyük bir ihtimal jack diye düşünüyorum. Zaten jack rahat girmiyordu telefona

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın paylaştığı videoda ki şarkılar cd kalitesinde değil, bulunduğum ortamda sesi tam açamadım ama öyle görünüyor o yüzden ise normaldir. Arabanın teybinin aux çıkışını kullanıyorsunuz sanırım. Kalite cihazdan cihaza değişir. Bir de tablet,laptopu bağlayın bakalım ses nasıl çıkar. Bir de kullandığınız jack telefonun jack girişi ile tam uyumlu olmadığından olabilir. Vodafone 858 i pioneer 9700 gibi bir teybe bağlayıp aynı sorunu ben de yaşamıştım. Hem telefonun radyosu ve telefonda ki mp3 hem de 9700 ün radyosu ve cd kasasını denedim ses kalitesi çok fark ediyordu. Ya benim telefonun ses kalitesinden ya da jack dan kaynaklı. Ama büyük bir ihtimal jack diye düşünüyorum. Zaten jack rahat girmiyordu telefona
Belki dediginiz gibi videodan kaynakli olabilir kullandigim telefon note 3 tabletten farki yok jack kablosunuda ozel aldim kalitelisini oyle 5 tl lik kablo degil sorun teypte desem teyp pioneer 7450 serisi sorun hangisinde anlamadim

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Bencede videodan kaynaklı çünkü İpad ve telefonda ses ciddi az çıkıyor. Evde dinlerken paylaştım Pc nin ses düzeyi baya yüksekti + Tv seside açıkmış + ses sistemide o şekilde :D :D

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Belki dediginiz gibi videodan kaynakli olabilir kullandigim telefon note 3 tabletten farki yok jack kablosunuda ozel aldim kalitelisini oyle 5 tl lik kablo degil sorun teypte desem teyp pioneer 7450 serisi sorun hangisinde anlamadim

Normal bir mp3 yükleyin telefonunuza bir de öyle deneyin. Eğer yine de bir fark yok ise bence sorun jack da. Jack ın ucuz ya da pahalı, ya da kaliteli olması pek önemli değil. Kalitenin elbet önemi var ama jack uyumsuz olduktan sonra sorun yaşarsınız.
Mp3 lerin ses kalitesi 128,193 kbps arasındadır. Video da bu kalitesi oldukta düşüyor. Hele hele resim ile şarkıyı movie maker gibi programlarda birleştirenler, birleştirirken mp3 şarkıyı wav a çevirmeyip birleştirme yaparsalar kalite çok daha fazla düşüyor.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
ıyı güzelde yenı yasa yüzünden nasıl ındırcez beyler evde sınırsız var elımız kolumuz bağlı :)