1,3 cdti astra h marş motoru

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın geçen gün marş motorunu değiştirdim.2,3 lük takıldı ve valeo marka.işçilik dahil hepsi 300 tl.şimdi o kadar güzel çalışıyorki ilk seferde anlatamam.Fiyat nasıl sizce?çıkan marş motoru bosch markaydı.takılan valeo

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın geçen gün marş motorunu değiştirdim.2,3 lük takıldı ve valeo marka.işçilik dahil hepsi 300 tl.şimdi o kadar güzel çalışıyorki ilk seferde anlatamam.Fiyat nasıl sizce?çıkan marş motoru bosch markaydı.takılan valeo
iki markada sağlamdır
güle güle kullanın :good:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen burda bır konuda okudum gec mars calısması yuzunden kullanıcı mars motoru ıle alakalı bır sıgortayı degıstırdım tamamen duzeldı felan dıyordu , o konuyu bulursam paylasıcam

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
özellikle soğuk günlerde yaşadığım bir olaydı marş ilk seferde almıyordu hatta 2-3 kez marşa basmam gerekiyordu.aracımda da herhangi bir sorun yok.üzerindeki marş motoru orjinal ama güçsüz.daha fazla dert almadan bende değiştirdim.yaklaşık bir iki haftadır kullanıyorum ve bu soğuk günlerde de tek seferde hemen alıyor...hatta bir ara kocaeli de ki ekcan yetkili servis marş motorunda kampanya yapmıştı geçen senelerde...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamaninda garanti kapsaminda demek ilk sahibi firsati kacirmis bedava degisim yapiliyordu..