Opel Forum - Opelim.NeT - Tekil Mesaj gösterimi - Bir haftada akü bitermi?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-11-2008, 11:02  
OSMANERkan
Yeni Üye

Üye No:18046
Ad Soyad: osman erkan
Otomobil: insignia turbo 2010
Beğendiği Mesaj: 0
0 mesajı 0 kere beğenildi

Arkadaşlar, 2008 model 1.6 enjoy sedan astram var. daha 4 aylık ama 2 sefer opel asistandan servis çağırdım. Aracı 4 gün çalıştırmayınca 5. gün sabah marş basmıyor, yani akü boş. 2 ay önce ilk geldiklerinde opel dikicide akü arızalı dediler akü değişti, 1 ay önce yine marş basmadı bu sefer erdemirden geldiler, kablo ile aracı çalıştırdılar, detaylı kontol yapılması lazım diye servise götürdüm, 2 saat kontrol ettiler, problem yok dediler, ama oradaki usta dediki, BU ARACA EN FAZLA 3 GÜN GARANTİ VERİRİZ, 4. GÜN ÇALIŞMAZ dedi, bende dedimki vectra B aracım vardı 2001 model, haciz vardı ve 5 ay branda altında kaldı,6. ayda tek seferde çalıştı, neden bu 4 günde bitiyor dedim, bunlar boştaykende akım çeker dedi, bende vectra b de alarm vardı, pionerr teyp vardı, oda boşta akım çekiyordu neden 5 ay akü bitmedi dedim, bu modeller böyle yersen dedi. Heralde yapacak bişey yok ben garanti bitsin 200 Ah akü takacağım bari 10 gün gitsin, şimdi ben yurt dışına gidiyorum, 4 gün kaldığımda araç off. yedek akü aldım, bu durumlar için, opele hiç yakışmıyor. saygılar