Opel Forum - Opelim.NeT - Tekil Mesaj gösterimi - Bir haftada akü bitermi?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-11-2008, 14:37  
mavim1974
Yeni Üye

Üye No:22874
Ad Soyad: mustafa mavi
Otomobil: opel astra sedan 1,3cdti-2008
Beğendiği Mesaj: 1
1 mesajı 1 kere beğenildi

379837

OPEL Astra'nın Giderilemeyen Akü Problemi ibrahim1965 [18 Kasım 2008, 09:00]
2001 model Astra arabamı satıp memnun olduğumdan 2007 Haziran ayında Opel Astra ctdı araç aldım. Aracımda 2008 Şubat ayından beri iki gün kullanmadığım da akü boşalma problemi oluşmaktadır. Defelarca Eyüp Mar Oto ve Bayrampaşa Odak servisine götürdüm. Eyüp Mar Oto problemi dahi kabul etmiyor.

Bu araçların bu şekilde olduğunu, her gün kullanmam gerektiğini söyleyip servise dahi almadan gönderiyor. Opel Odak'a aracımı 3 sefer birer hafta değişik zamanlarda bıraktım. Detaylı inceleyeceklerini, problemi gidereceklerini belirtmelerine rağmen aracım yine problemli.

En son geçen hafta aracı teslim aldım. V kayışının gevşek olması sebebi ile değiştirdiklerini, problem yaşamayacağımı söylediler. Fakat araç bu hafta yine aynı problemi yaptı.

Opel genel merkezi arıyorum. Aracınızla detaylı teknik ekip tarafından incelenecektir deniyor. Ama sonuç yok.

Aracımın bagajında yedek akü ile dolaşmaktayım. Garanti içindeki aracımın probleminin giderilmesi için aylardır uğraşıyorum. Opel 'in bu ayıplı aracın probleminin giderilmesini istiyorum. En sonunda aracın camına " bu aracın problemi servis tarafından çözülemiyor" şeklinde yazı asıp yollarda gezeceğim. ^

Sayın Yetkili,

Öncelikle Sayın YILMAZ’ın başvurusunu firmamıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

Konu şikayet ile ilgili olarak en son 30.11.2008 tarihinde Odak Bayrampaşa Yetkili Servisimize giriş yapan müşterimizin aracında motor çalışırken ses gelmesi problemine ilişkin V kayışı değiştirilmiştir ve aracın çalışmaması ile ilgili herhangi bir problem olmadığı tespit edilmiştir.

Araç 13.11.2008 tarihinde sorunsuz bir şekilde müşterimize teslim edilmiştir.

Konuyu bu şekilde bilginize sunarız.

Saygılarımızla,

General Motors Türkiye Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri

--------------------------------------------------------------------------

şikayetvar.com da rastladığım bir şikayet, acaba bende aynı duruma düşebilirmiyim ki