Opel Forum - Opelim.NeT - Tekil Mesaj gösterimi - katkılı euro dizeller mi? Normal euro dizeller mi?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-03-2011, 09:07   #5
ramo35
Bronz Üye

Üye No:44101
Ad Soyad: rahmi can tunç
Otomobil: 07 corsa d cdti 4k
Beğendiği Mesaj: 0
2 mesajı 2 kere beğenildi

size sadece 1-2 bişi sölücem GTL yakıt bahreyn den gelmekte öncelikle bunu belirteyim evet gerçekten katkısı yüksek bir yakıt ben sayısız depo kullandım aracın sesi gerçekten büyük bir farkla azaldı hatta 1-2 depo eurodizelle devam ettkten sonra bir nebze kalınlaşmakta sesi fakat ilk başlarda GTL araca çok fazla yaktırmakta tüketim artıyor zamanla 3-4 depo dan sonra tüketim gerçekten düşüyor litreye oranlarsanız fakat fiyatı yüksek oldgu için dengeliyor ancak bp euro dizel ve shell eurodizel(fuelsave) performans olarak bir nebze daha ii gtl den gtl in faydasını ancak ve ancak 3-4 depo dan sonra görebilirsiniz oda sesi ve sarsıntı azalmakta motorda ve ortalama yakıt düşmekte kısaca eurodizel gibi aynı yerden gelmemekle beraber içerik olarak ta farklı haaa değer mi degmez artık bu fiyatlara göre ki benden demesi mazot ta 4 milyonu göze alın gidişat artık o çnk
not:GTL tamamen aracına değer veren yakıtta gerekli farkı verip aracına özenenler için piyasada olan bir yakıt kısaca yüksek satış oranları olmadıgı gibi çok yüksek bir getirisi yok shell için bunuda belirtiyim
ramo35 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla