Penil Protez Nedir ve Penil Protez Nasıl Takılır?

Penil Protez, sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin son yıllarda sorunlarının çözümü olarak tercih ettikleri penil protez çeşitleri, iktidarsızlığa çözümsüz olmaktan çıktı. Sertleşme sorunu her yaşta erkeğin başına gelebilecek bir durumdur. Erkeklerin cinsel yaşamını olumsuz etkileyen buna bağlı olarak da öz güven eksikliği gibi psikolojik sorunlar yaratan bu durumun çözümü için farklı yöntemler kullanılabilir. Bu nedenle penil protez uygulamasına geçilmeden önce hastanın ilaçla tedavisi denenir.
İlaç tedavisinin sonuç vermediği vakalarda protez aşamasına geçilir. Penise şırınga ve penise dalga yöntemleri denendikten sonra aşama kaydedilmediği durumlarda protez düşünülebilir. Bu nedenle hastanın detaylı incelemesi yapıldıktan sonra tedaviye geçilir. Bu tedavi sonucu sertleşme sorununun çözülmesi kesindir. Sağlıklı bir cinsel yaşam ilişkilerin en önemli basamağı arasında bulunur. Protez uygulanan erkek cinsel yaşamını devam ettirmeye başlar. Doğru bir ürolog seçimi ile sertleşme sorununa çözüm bulan erkek birey, aynı zamanda bu sorun ile birlikte gelen psikolojik baskılardan da kendisini kurtarmış olur. 3 parçalı penil protez çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.
Penil Protez Çeşitleri
Uygulamaya geçmeden önce ayrıntılı bir fiziksel muayene yapılır. Kişinin beden yapısı incelenir ve kullanılacak  protez çeşidine karar verilir. Kişinin isteğine ve kendisine uygunluğuna göre penil protez seçimi yapılır. Bu konuda doktorun da görüşü önemlidir. Şişirilebilir penil protez, iişki sırasında pompa yardımı ile sertleşme sağlar. Protez iki parça şeklinde yerleştirilir. Bunun dışında tek parçalı bükülebilen protezler de mevcuttur. İlişki sırasında penisin ereksiyon haline gelmesine imkan sağlayan sonrasında ise çamaşıra tutturularak bükülür hale gelen bu protezlerin maliyeti de diğerlerine göre daha uygundur. Daha düşük maliyetlerle iktidarsızlık sorununa çözüm bulmak mümkündür.
Penil Protez Ameliyatı Sonrası
Her erkek cinsel yaşamı sürdürmek ister. Ancak penil protez taktırma çözümü karşılarına geldiğinde bu işlemin bir ameliyat olmasından dolayı risk almamak adına çoğu zaman karar veremezler. Her ameliyatın kendisine göre risklerinin olduğu düşüncesi doğru olsa da buradaki ana nokta risk faktörünü etkileyen en önemli unsurun doktorun tecrübesi olmasıdır. Tecrübeli bir el tarafından penil protez ameliyatı yapıldığı takdirde risk oranı düşük başarı oranı yüksek bir operasyondur. Hasta ameliyatın ardından bir buçuk ay sonra aktif cinsel yaşamına geri dönmektedir.
Penil Protez ile Kesin Mutluluk
Ameliyat sonrası doktor hastasına önündeki süreçte nasıl davranması gerektiğini net bir şekilde anlatır. Hasta bu süreçte doktorun önerilerine harfiyen uyarsa hastanın ilerleyen yaşamında cinsel anlamada mutlu olma şansı çok yüksektir. Cinsel yaşama en çok sekte vuran ereksiyon olma sorunu bu ameliyatın ardından kesin bir şekilde çözülür.
Ereksiyon sorunu olan erkekler http://www.penilprotez.net/iletisim alanından bu konuda daha geniş bilgiye sahip olabilirler, penil protez hakkında daha geniş araştırma yapabilirler ve iktidarsızlık sorunlarının çözümüne ulaşabilirler. Bu ameliyatın ardından geçecek bekleme süresinin sonunda kişi istediği zaman ereksiyon olma yetisine kavuşur ve cinsel yaşamını sürdürmeye devam eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>